3towers

Exkluzívne bývanie v centre Košíc a bezprostrednej blízkosti Mestského parku viac
Výmera
100 - 300 m2

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 0%
6,5
Investičné
hodnotenie
6,9
Technické
hodnotenie
5,5
Užívateľské
hodnotenie
7,0
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum Mapa
UlicaMestský park
Výmera100 - 300 m2
PredajcaGAKOS real
Stav výstavbyVýstavba ukončená
Stav predajaPredaj ukončený

Exkluzívne bývanie v centre Košíc a bezprostrednej blízkosti Mestského parku ocenia predovšetkým milovníci historického centra Košíc a ľudia s vysokými požiadavkami na bývanie a kvalitu v atraktívnej časti Starého mesta. Úžasné výhľady, funkčnosť v každom ohľade, ochrana Vášho súkromia, to všetko ponúka 3 TOWERS.

Tento bytový komplex pozostáva z 12-tich bytových jednotiek v 3 VEŽIACH, ktoré sú v dvoch dispozičných prevedeniach, a to ako 3-izbové a 4-izbové byty. Byty disponujú výmerou od 99,4 m2 do 295,9 m2.

Rezidencia 3 TOWERS disponuje výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Vďaka polohe mimo hlavných tepien a susedstvu s Mestským parkom sa stáva z 3 TOWERS ideálne miesto pre rodinný život

Každý z bytov sa nachádza na jednom podlaží. Vyberte si byt s výhľadom do Mestského parku, s priestrannou terasou, lodžiou alebo uprednostnite predzáhradku.

Použité stavebné materiály spĺňajú najvyššie štandardy. Komfort bývania Vám dodá podzemná parkovacia garáž a skladový priestor.

Výhody
  • výborná lokalita pri mestskom parku
  • výborná občianska vybavenosť centra mesta
  • jeden byt na poschodí
Nevýhody
  • vyššia cena, ktorá ale zodpovedá lokalite
 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo