BELLATRIX

Novostavba bytového domu BELLATRIX situovaná medzi Moldavskou a Idanskou ulicou v Košiciach ponúkne 36 bytov, 4 polyfunkčné priestory a podzemnú garáž. Projekt zaujme predovšetkým zelenou strechou a predprípravou pre inteligentnú domácnosť. viac
Výmera
36 - 112 m2
Cena
67 643 - 199 655

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 60%
zatiaľ nehodnotené
Investičné
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Technické
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Užívateľské
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Druh ponuky1 izbový, 2 izbový, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Košice Západ - Terasa Mapa
UlicaIdanská
Výmera36 - 112 m2
Cena67 643 - 199 655
Parkovacie miesto12 960
DeveloperRealitná kancelária K.M.TRADE, s.r.o.
PredajcaRealitná kancelária K.M.TRADE, s.r.o.
Stav výstavbyVýstavba sa pripravuje
Stav predajaPredpredaj spustený

Novostavba BELLATRIX je situovaná v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a rýchlym napojením na hlavné dopravné uzly. Majitelia bytov sa do historického centra Košíc dostanú chôdzou za menej ako 10 minút. 

Developer

Developerom projektu je Realitná kancelária Košice K.M.TRADE, s.r.o.. Referenciou developera je modernizácia bývalých ubytovní VSŽ, v ktorých bolo predaných takmer 200 bytov.

Financovanie

Pri podpise rezervačnej zmluvy zaplatíte zálohu 2 000 €. 20% kúpnej ceny je splatných pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve, 40% pri dokončení hrubej stavby a zvyšok po kolaudácii bytov.

K bytom je možné dokúpiť podzemné parkovacie miesto, vonkajšie parkovacie miesto aj pivničné priestory. Cena podzemného parkovacieho miesta je 12 960 €, vonkajšieho  6 700 € a cena pivnice alebo komory od 1 800 do 8 000 €. 

Výhody

Zelená strecha

Bezpečnostný kamerový systém

Podlahové kúrenie

Elektroinštalácia pripravená pre inteligentný systém E-con

Bezbariérový prístup

Príprava pre motoricky ovládané vonkajšie žalúzie

 

Nevýhody

Blízkosť frekventovanej cesty a električiek

Bezprostredná blízkosť klasických sídliskových panelákov

 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo