BYTY BELLOVA

Dostupné štartovacie byty v centre Košíc viac
Výmera
45 - 45 m2
Cena
89 000 - 95 000

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 20%
zatiaľ nehodnotené
Investičné
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Technické
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Užívateľské
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum Mapa
UlicaBellova
Výmera45 - 45 m2
Cena89 000 - 95 000
DeveloperBellova development, s.r.o.
Stav výstavbyVýstavba sa pripravuje
Stav predajaPredáva sa

Bytový dom na Bellovej ulici vzniká rekonštrukciou existujúcej 6 podlažnej budovy a ponúkne 55 rovnakých bytov s výmerom 45 m2 Na prvom nadzemnom podlaží (prízemí) sa nachádzajú 3 nebytové priestory, sklady ku každému bytu a technické miestnosti.

Všetky byty sú rovnakej veľkosti a rovnakého pôdorysu. Každý z 55 bytov má 6 m dlhú loggiu a ku každému bytu prislúcha skladovací priestor na prízemí bytového domu.

Bytový dom sa nachádza na Bellovej ul. 3 v Košiciach v širšom centre mesta s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Projekt bytového domu sa nachádza len pár minut od Hlavnej ulice, kde nájdete množstvo príležitostí využiť služby, ktoré Hlavná ulica poskytuje. Vďaka dopravnej infraštrukúre sa dostanete autom či MHD do ktorejkolvek časti mesta za niekoľko minút.

Výhody

lokalita

cenová dostupnosť

Nevýhody

iba malé byty

väčšina bytov bude pravdepodobne prenajímaná

 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo