Lake Resort Štrbské Pleso

Investičné apartmány v prestížnej lokalite Vysokých Tatier s hotelovým programom. Správu apartmánov zabezpečuje overená správcovská spoločnosť. viac
Výmera
35 - 117 m2
Začiatok výstavby
júl 2019
Termín kolaudácie
marec 2021

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 80%
6,6
Investičné
hodnotenie
7,0
Technické
hodnotenie
5,3
Užívateľské
hodnotenie
7,6
Druh ponuky1 izbový, 2 izbový, 3 izbový
LokalitaPrešovský kraj, Poprad, Vysoké Tatry Mapa
Výmera35 - 117 m2
DeveloperNorte Development s.r.o., Rampová 2726/4 040 01 Košice – mestská časť Sever
StaviteľDEKABO s.r.o.
ArchitektIng. arch. Miloslav Dulík, arch. štúdio OSA & partners
PredajcaResidence real, Advisors Real Estate
Začiatok výstavbyjúl 2019
Termín kolaudáciemarec 2021
Stav výstavbyVo výstavbe
Stav predajaPredáva sa

Apartmánový dom pri Novom Štrbskom plese v atraktívnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier ponúkne 46 jedno- až trojizbových apartmánov s loggiami na štyroch nadzemných podlažiach a podkroví.

Hotelový program

Jedinečnosťou projektu je hotelový program, ktorý majiteľovi prinesie atraktívny výnos a zároveň bude môcť naplno využiť benefity vysokohorského apartmánu aj pre seba. Zámerom hotelového programu je bezstarostná investícia, ktorá majiteľovi každý mesiac zabezpečí výnos z prenájmu. Všetky služby spojené s prenájmom apartmánov (propagácia, rezervácie, ubytovanie hostí, upratovanie, výmena posteľnej bielizne, fakturácie...) zabezpečuje manažment.

Všetky 1 a 2-izbové apartmány sú zaradené do hotelového programu a odovzdávané kompletne zariadené. Majitelia 3-izbových apartmánov majú možnosť výberu, či svoj apartmán zaradia do hotelového programu, alebo ho budú využívať len pre seba. K apartmánom je možné zakúpiť uzamykateľné sklady pre uskladnenie osobných vecí v prípade prenájmu. Správu apartmánov zabezpečuje overená správcovská spoločnosť, ktorá má skúsenosti so správou viacerých objektov vo Vysokých Tatrách. 

Predpokladané mesačné náklady na správu apartmánu

  • 1 izbový apartmán (32 m2): 125 EUR 
  • 2 izbový apartmán (44 m2): 160 EUR 
  • 2 izbový apartmán (62 m2): 190 EUR
  • 3 izbový apartmán (75 m2): 230 EUR

V nákladoch započítané zálohové platby za elektrickú energiu spoločných priestorov, vodu, vykurovanie apartmánu a vykurovanie spoločných priestorov, poistenie nehnuteľnosti, upratovanie spoločných priestorov, údržbu technologických zariadení, správu apartmánu, rezervný fond opráv a zimnú a letnú údržbu prislúchajúcich vonkajších plôch. V rámci mesačného poplatku má majiteľ apartmánu neobmedzený prístup do wellness. 

Parkovanie

Ku každému apartmánu si je budúci kupujúci povinný zakúpiť parkovacie miesto. Celkovo je k dispozícii 48 parkovacích miest. Budúci majitelia apartmánu majú na výber z dvoch druhov parkovania - garážové státie v suterérne apartmánového domu alebo vonkajšie státie pri budove. 

Samostatná regulácia teploty

Budova je v energetickej triede A a apartmány majú samostatnú reguláciu teploty ovládateľnú na diaľku, takže majiteľ si dokáže znížiť mesačné náklady na minimum v čase, keď apartmán neužíva. O tepelnú pohodu v horskom prostredí sa postará kombinované podlahové vykurovanie a vykurovanie dizajnovými výhrevnými telesami.

Praktickou výhodou je optické internetové pripojenie.

Výhody

mimoriadne prestížna lokalita

hotelový program

atraktívny príjem z prenájmu

bezbariérový prístup

recepcia s kaviarňou Lake Café, letná terasa s výhľadom na jazero

Nevýhody

vyššie vstupné náklady, pretože apartmány sú kompletne zariadené

obmedzené možnosti financovania

 

 

 

 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo