Lake Resort Štrbské Pleso

Investičné apartmány v prestížnej lokalite Vysokých Tatier s hotelovým programom. Správu apartmánov zabezpečuje overená správcovská spoločnosť. viac
Výmera
35 - 117 m2
Začiatok výstavby
júl 2019
Termín kolaudácie
marec 2021

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 80%
6,6
Investičné
hodnotenie
7,0
Technické
hodnotenie
5,3
Užívateľské
hodnotenie
7,6
Druh ponuky1 izbový, 2 izbový, 3 izbový
LokalitaPrešovský kraj, Poprad, Vysoké Tatry Mapa
Výmera35 - 117 m2
DeveloperNorte Development s.r.o., Rampová 2726/4 040 01 Košice – mestská časť Sever
StaviteľDEKABO s.r.o.
ArchitektIng. arch. Miloslav Dulík, arch. štúdio OSA & partners
PredajcaResidence real, Advisors Real Estate
Začiatok výstavbyjúl 2019
Termín kolaudáciemarec 2021
Stav výstavbyVo výstavbe
Stav predajaPredáva sa

Apartmánový dom pri Novom Štrbskom plese v atraktívnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier ponúkne 46 jedno- až trojizbových apartmánov s loggiami na štyroch nadzemných podlažiach a podkroví.

Hotelový program

Jedinečnosťou projektu je hotelový program, ktorý majiteľovi prinesie atraktívny výnos a zároveň bude môcť naplno využiť benefity vysokohorského apartmánu aj pre seba. Zámerom hotelového programu je bezstarostná investícia, ktorá majiteľovi každý mesiac zabezpečí výnos z prenájmu. Všetky služby spojené s prenájmom apartmánov (propagácia, rezervácie, ubytovanie hostí, upratovanie, výmena posteľnej bielizne, fakturácie...) zabezpečuje manažment.

Všetky 1 a 2-izbové apartmány sú zaradené do hotelového programu a odovzdávané kompletne zariadené. Majitelia 3-izbových apartmánov majú možnosť výberu, či svoj apartmán zaradia do hotelového programu, alebo ho budú využívať len pre seba. K apartmánom je možné zakúpiť uzamykateľné sklady pre uskladnenie osobných vecí v prípade prenájmu. Správu apartmánov zabezpečuje overená správcovská spoločnosť, ktorá má skúsenosti so správou viacerých objektov vo Vysokých Tatrách. 

Predpokladané mesačné náklady na správu apartmánu

  • 1 izbový apartmán (32 m2): 125 EUR 
  • 2 izbový apartmán (44 m2): 160 EUR 
  • 2 izbový apartmán (62 m2): 190 EUR
  • 3 izbový apartmán (75 m2): 230 EUR

V nákladoch započítané zálohové platby za elektrickú energiu spoločných priestorov, vodu, vykurovanie apartmánu a vykurovanie spoločných priestorov, poistenie nehnuteľnosti, upratovanie spoločných priestorov, údržbu technologických zariadení, správu apartmánu, rezervný fond opráv a zimnú a letnú údržbu prislúchajúcich vonkajších plôch. V rámci mesačného poplatku má majiteľ apartmánu neobmedzený prístup do wellness. 

Parkovanie

Ku každému apartmánu si je budúci kupujúci povinný zakúpiť parkovacie miesto. Celkovo je k dispozícii 48 parkovacích miest. Budúci majitelia apartmánu majú na výber z dvoch druhov parkovania - garážové státie v suterérne apartmánového domu alebo vonkajšie státie pri budove. 

Samostatná regulácia teploty

Budova je v energetickej triede A a apartmány majú samostatnú reguláciu teploty ovládateľnú na diaľku, takže majiteľ si dokáže znížiť mesačné náklady na minimum v čase, keď apartmán neužíva. O tepelnú pohodu v horskom prostredí sa postará kombinované podlahové vykurovanie a vykurovanie dizajnovými výhrevnými telesami.

Praktickou výhodou je optické internetové pripojenie.

Výhody

mimoriadne prestížna lokalita

hotelový program

atraktívny príjem z prenájmu

bezbariérový prístup

recepcia s kaviarňou Lake Café, letná terasa s výhľadom na jazero

Nevýhody

vyššie vstupné náklady, pretože apartmány sú kompletne zariadené

obmedzené možnosti financovania

 

 

 

 
Najnovšie z blogu

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac

Víťazi CE ZA AR (ceny za architektúru) 2019

10/12/2019

10. 10. 2019 boli v bratislavskej Starej tržnici vyhlásení laureáti 18. ročníka architektonickej súťaže CE ZA AR (ceny za architektúru) 2019), ktorej vyhlasovateľom ceny je Slovenská komora architektov. Každoročná súťaž je výbornou príležitosťou upozorniť verejnosť na kvalitnú domácu architektonickú tvorbu a kultivovať verejné povedomie o nutnosti rozvoja kvalitnej architektúry ako základného princípu zvyšovania kvality životného prostredia ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo