Rezidencia Centrum

Kvalita bývania z európskych metropol prichádza do centra Košíc viac

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 50%
6,9
Investičné
hodnotenie
6,8
Technické
hodnotenie
7,0
Užívateľské
hodnotenie
7,0
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum Mapa
UlicaBaštová
DeveloperK.M.TRADE, s.r.o., IQ SERVIS a.s.
PredajcaRealitná kancelária K.M.TRADE, s.r.o.
Stav výstavbyVo výstavbe
Stav predajaPredáva sa
Bytový dom REZIDENCIA CENTRUM pozostáva z 37 bytových jednotiek a dvoch priestorov polyfunkcie, ktoré sú na celom 1NP so vstupom z ulice Baštová. Pod bytovým domom sa nachádza podzemná garáž, z ktorej sa výťahom dostanete na jednotlivé podlažia. Parkovacie miesta sú aj v exteriéry, avšak zastrešené samotnou budovou.  
 
Bývanie v obytnom komplexe REZIDENCIA CENTRUM je ideálnym riešením pre jednotlivcov, páry a rodiny s deťmi, pre všetkých tých, ktorí uprednostňujú komfortné bývanie s nízkym počtom bytov a vo výnimočnej lokalite. Na výber je z dvoj-, troj- a štvorizbových bytov rôznej výmery, každý byt disponuje veľkorysou loggiou, prípadne balkónom alebo terasou.
 
Novostavba je situovaná v srdci Košíc – v Starom Meste na Baštovej ulici. Hlavnú ulicu máte doslova naskok a história mesta na Vás dýcha, kdekoľvek sa vyberiete. Či už je to Dóm sv. Alžbety, štátne divadlo, kino alebo nespočet reštaurácií a kaviarní, všetko máte na dosah doslova za pár sekúnd chôdze. V noci si obyvatelia vychutnajú zase pokojné miesto vedľa jednosmernej kľudnej ulice.
 
REZIDENCIA CENTRUM sa nachádza v severovýchodnej časti bezprostredného centra Košíc len 300 m od Hlavnej ulice v kľudnej a tichej lokalite ideálnej na bývanie s prístupom z jednosmernej, málo frekventovanej komunikácie lemovanej alejou stromov.

Rozsah, kvalitu a komplexnosť občianskej vybavenosti rezidencie najlepšie charakterizuje jej samotný názov. Obyvatelia REZIDENCIE CENTRUM majú k dispozícii všetko potrebné pre každodenný život ale aj pre kultúrne spoločenské a športové vyžitie čo CENTRUM Košíc ponúka.

Výhody
  • výborná lokalita
  • výborná občianska vybavenosť centra mesta
  • bytový dom s elektroinštaláciou pripravenou pre inteligentný systém E-con
  • hliníkové okná
  • kamerový systém

 

 

Nevýhody
  • vyššie ceny, zodpovedajú však lokalite a štandardu
 
Najnovšie z blogu

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac

Víťazi CE ZA AR (ceny za architektúru) 2019

10/12/2019

10. 10. 2019 boli v bratislavskej Starej tržnici vyhlásení laureáti 18. ročníka architektonickej súťaže CE ZA AR (ceny za architektúru) 2019), ktorej vyhlasovateľom ceny je Slovenská komora architektov. Každoročná súťaž je výbornou príležitosťou upozorniť verejnosť na kvalitnú domácu architektonickú tvorbu a kultivovať verejné povedomie o nutnosti rozvoja kvalitnej architektúry ako základného princípu zvyšovania kvality životného prostredia ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo