Rezidencia Centrum

Kvalita bývania z európskych metropol prichádza do centra Košíc viac

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 50%
6,9
Investičné
hodnotenie
6,8
Technické
hodnotenie
7,0
Užívateľské
hodnotenie
7,0
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum Mapa
UlicaBaštová
DeveloperK.M.TRADE, s.r.o., IQ SERVIS a.s.
PredajcaRealitná kancelária K.M.TRADE, s.r.o.
Stav výstavbyVo výstavbe
Stav predajaPredáva sa
Bytový dom REZIDENCIA CENTRUM pozostáva z 37 bytových jednotiek a dvoch priestorov polyfunkcie, ktoré sú na celom 1NP so vstupom z ulice Baštová. Pod bytovým domom sa nachádza podzemná garáž, z ktorej sa výťahom dostanete na jednotlivé podlažia. Parkovacie miesta sú aj v exteriéry, avšak zastrešené samotnou budovou.  
 
Bývanie v obytnom komplexe REZIDENCIA CENTRUM je ideálnym riešením pre jednotlivcov, páry a rodiny s deťmi, pre všetkých tých, ktorí uprednostňujú komfortné bývanie s nízkym počtom bytov a vo výnimočnej lokalite. Na výber je z dvoj-, troj- a štvorizbových bytov rôznej výmery, každý byt disponuje veľkorysou loggiou, prípadne balkónom alebo terasou.
 
Novostavba je situovaná v srdci Košíc – v Starom Meste na Baštovej ulici. Hlavnú ulicu máte doslova naskok a história mesta na Vás dýcha, kdekoľvek sa vyberiete. Či už je to Dóm sv. Alžbety, štátne divadlo, kino alebo nespočet reštaurácií a kaviarní, všetko máte na dosah doslova za pár sekúnd chôdze. V noci si obyvatelia vychutnajú zase pokojné miesto vedľa jednosmernej kľudnej ulice.
 
REZIDENCIA CENTRUM sa nachádza v severovýchodnej časti bezprostredného centra Košíc len 300 m od Hlavnej ulice v kľudnej a tichej lokalite ideálnej na bývanie s prístupom z jednosmernej, málo frekventovanej komunikácie lemovanej alejou stromov.

Rozsah, kvalitu a komplexnosť občianskej vybavenosti rezidencie najlepšie charakterizuje jej samotný názov. Obyvatelia REZIDENCIE CENTRUM majú k dispozícii všetko potrebné pre každodenný život ale aj pre kultúrne spoločenské a športové vyžitie čo CENTRUM Košíc ponúka.

Výhody
  • výborná lokalita
  • výborná občianska vybavenosť centra mesta
  • bytový dom s elektroinštaláciou pripravenou pre inteligentný systém E-con
  • hliníkové okná
  • kamerový systém

 

 

Nevýhody
  • vyššie ceny, zodpovedajú však lokalite a štandardu
 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo