Rezidencia LAGO

Sedempodlažná novostavba v tichej štvrti sídliska Nad jazerom v Košiciach ponúkne 50 bytov. Vrchné byty zaujmú unikátnym výhľadom na jazero a rieku Hornád. viac
Výmera
36 - 252 m2
Cena
58 000 - 266 000
Začiatok výstavby
november 2018
Termín kolaudácie
november 2020

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 0%
zatiaľ nehodnotené
Investičné
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Technické
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Užívateľské
hodnotenie
zatiaľ nehodnotené
Druh ponuky1,5 izbový, 2 izbový, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Nad Jazerom Mapa
Výmera36 - 252 m2
Cena58 000 - 266 000
DeveloperLaGO development s.r.o.
ArchitektIng. arch. Andrej Rodziňák
PredajcaCASSOVIA RESIDENCES
Začiatok výstavbynovember 2018
Termín kolaudácienovember 2020
Stav výstavbyVo výstavbe
Stav predajaPredpredaj spustený

Novostavba bytového domu Rezidencia LAGO v MČ Nad jazerom v prvej etape ponúka 50 bytov. K bytom je možné dokúpiť skladovací priestor s výmerom 4.8m2 v cene 5760 eur a parkovacie miesta.

Developer pripravil celkoho 141 parkovacích miest. K bytovému domu LAGO I. ich bude k dispozícii 72 , z toho 46 parkovacích bude krytých, v uzavretom a zabezpečenom priestore na prvom nadzemnom podlaží pod bytovými domami a 26 vonkajších. V druhej etape bude vybudovaných 69 parkovacích miest, z toho 46 krytých. Ku každému bytu prislúcha minimálne 1 parkovacie miesto, k troj alebo štvorizbovým bytom až 2 parkovacie miesta.

Umiestnenie rezidencie na okraji sídliska pri rieke Hornád je príjemným spojením dobrej dopravnej dostupnosti, občianskej vybavenosti sídliska a zelených plôch v okolí stavby. Majitelia vrchných bytov ocenia pekné výhľad na jazero a rieku. Nevýhodou sú ranné a poobedňajšie zápchy na Slaneckej ceste, ktorej rozšírenie sa však už plánuje. Dobrou alternatívou je rýchle prepojenie s centrom mesta električkou.

Záujemcovia si voliteľne môžu zakúpiť aj tzv. smart byty, ktoré budú predpripravené pre inteligentné riadenie domácnosti. Prostredníctvom riadiacej jednotky tak bude možné online ovládať osvetlenie, zabezpečovací systém, kamerový systém, senzory proti vytopeniu, požiarne senzory, reguláciu teploty, reguláciu vlhkosti, či sledovať spotrebu.

LAGO ponúkne aj denné detské centrum, ambulancie lekárov alebo kancelárske priestory.Polyfunkčná časť bude mať svoj samostatný vchod so schodiskom a výťahom. Autorom architektonického návrhu rezidencie je Ing. arch. Andrej Rodziňák.

Výhody

možnosť zakúpenia SMART bytov - oceňujeme prístup developera

dobrá občianska vybavenosť sídliska

električkové spojenie

 

Nevýhody

aktuálne dopravné zápchy na Slaneckej ceste

bezprostredná blízkosť panelákov môže narúšať pocit moderného bývania

 

 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo