Ursa Minor

10 bytov, z ktorých každý má vlastnú úžitkovú záhradku, zdieľanú okrasnú záhradu a parkovanie viac
Začiatok výstavby
apríl 2020
Termín kolaudácie
august 2021

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 30%
4,2
Investičné
hodnotenie
4,5
Technické
hodnotenie
4,2
Užívateľské
hodnotenie
3,8
Druh ponuky2 izbový, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Košice Západ - Terasa Mapa
UlicaTrnavská
Začiatok výstavbyapríl 2020
Termín kolaudácieaugust 2021

Každý z desiatich bytov v projekte Ursa Minor na Trnavskej ulici v Košiciach má vlastnú úžitkovú záhradku, zdieľanú okrasnú záhradu a vlastné parkovanie. V ponuke sú dvoj, troj a štvorizbové byty.

V izbách sú doskové radiátory, v niektorých častiach je doplnené podlahové vykurovanie. Zdrojom tepla pre vykurovanie a ohrev TÚV sú dva plynové kotly – umiestnené v technickej miestnosti bytového domu.  Súčasťou vybavenia bytu je aj predpríprava pre rekuperáciu a klimatizáciu. V cene bytu sú montážne prvky Geberit pre uchytenie závesnej WC misy, závesná WC-misa a umývadlo vo WC. Medzibytové priečky sú tehlové - Porotherm so zvukovou nepriezvučnosťou 45 dB. Svetlá výška miestností v bytoch je 262,5 cm.

Parkovacie miesta a vlastné úžitkové záhradky sa predávajú za osobitnú cenu a nie sú súčasťou bytu.

Výhody
  • tiché prostredie bez rušnej cesty
  • iba 10 bytov
  • energetický certifikát A1
Nevýhody
  • lokalita nemusí vyhovovať každému
 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo