Albelli rezidencia

Novostavba medzi Alvinczyho a Bellovou ulicou v Košiciach v Etape 1 ponúka 90 bytov. viac
Výmera
34 - 469 m2
Cena
75 900 - 662 250

Zaujala vás táto novostavba?

Chcete výhodne vymeniť Vašu starú nehnuteľnosť za byt v novostavbe? Kontaktujte nás a zistite viac.

Celkové hodnotenie
redo index
Stav hodnotenia: 50%
4,3
Investičné
hodnotenie
4,1
Technické
hodnotenie
3,8
Užívateľské
hodnotenie
5,1
Druh ponuky1 izbový, 2 izbový, 3 izbový, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum Mapa
UlicaAlvinczyho
Výmera34 - 469 m2
Cena75 900 - 662 250
Parkovacie miesto13 800
DeveloperCTR Alvinczy s.r.o.
PredajcaIng. arch. Miroslav Motyčák
Stav výstavbyVýstavba sa pripravuje
Stav predajaPredpredaj spustený

Všetky byty v rezidencii Albelli sú v štandarde all inclusive, každý byt má balkón, terasu, lodžiu alebo predzáhradku a v základnej cene každého bytu je praktická pivnica. Vďaka architektonickému riešeniu ponúkajú jednotlivé byty zaujímavé výhľady.

 

Ponúkané byty sú kompletne dokončené, vrátane finálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach, čo budúcich obyvateľov uchráni pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činností v susedných bytoch. Budova je v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označenie úspornej budovy.

 

Celkovo je v bytovom dome 90 bytových jednotiek. Developer, spoločnosť CTR Alvinczy s.r.o., člen skupiny CTR má v Košiciach za sebou také projekty ako Rezidencia pri Radnici, alebo Business Centre Košice na Štúrovej.

Výhody
  • v cene každého bytu je praktická pivnica
  • byty v štandarde all inclusive
  • overený developer
Nevýhody
  • blízkosť železnice
 
Najnovšie z blogu

Zistite hodnotu svojho bytu na hodnotabytu.sk

01/06/2024

Vďaka projektu hodnotabytu.sk zistíte aktuálnu trhovú hodnotu svojho bytu v Košiciach rýchlo a zadarmo. Pomôže všetkým, ktorí chcú presný a rýchly odhad ceny bytu skôr než pristúpia k jeho predaju. Nevýhodou je, že bezplatné ocenenie nie je určené pre dedičské konania, vysporiadanie BSM a vlastníckych vzťahov.

Na KVP vyrastie ANDROMEDA s 223 bytmi

10/24/2019

Stavebné práce na projekte v hodnote 24 miliónov eur by sa mali začať v marci 2021 a ukončiť októbri 2022. Spoločnosť Andromeda Invest projekt zverila košickému architektovi Andrejovi Rodziňákovi. Rezidenčnú časť projektu ANDROMEDA na sídlisku KVP v Košiciach s 223 bytmi a 447 parkovacími miestami doplní administratívna časť a športovo-rekreačná funkcia. Na prízemiach sú navrhované priestory ... Čítať viac

Poplatok za rozvoj schválili už aj Košice

10/14/2019

Od 1. januára 2020 sa Košice pridajú  k viacerým obciam a mestám na Slovensku, ktoré využili zákonnú možnosť zaviesť poplatok za rozvoj. Pre budovy určené na bývanie, podnikanie, administratívu a priemysel bude jeho výška rovnaká ako v Bratislave, a to 35 eur za každý štvorcový meter podlahovej plochy nadzemnej časti stavby, čo je najvyššia možná sadzba. ... Čítať viac
technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo